Youtube- online video karalis

January 17, 2009 by  
Pakārtots zem Filmas un Video, Pasaulē

Youtube ir revolucionārs video servisa sniedzējs, kas piedāvā izvietot jūsu video online, dalīties ar video klipiem un meklēt video no citiem portāla lietotājiem, bet tas nebūt nav viss, bez tā ka variet izvietot savus un citu video savos blogos, ir vēl daudz vilinošu iespēju, ko sniedz mums video karalis.

Šis google meitas uzņēmums ir ne tikai lielisks līdzeklis laba laika pavadīšanai, bet arī labs mārketinga ģenerators, kas palīdz veidot ilgtermiņa attiecības ar abonementiem, kas ir pierakstījušies jūsu izveidotā kanāla video saturam. Tādējādi savos video variet pasniegt sava uzņēmuma pakalpojumus un veidot pašreklāmu. Youtube ir kļuvis par interneta video gigantu, kuru 2006. Gadā pārņēma neviens cits kā Google par 1.65 biljoniem dolāru (neapskaužama summiņa ), Youtube dibinātājs Steve Chen, Chad Hurley un Jawed Karim kļuva par ļoti bagātiem vīriem.

Tie, kuri jebkādu iemeslu pēc nezin šādu video serveri, tad nu iesaku nekavējoties piereģistrēties, jo iespējas, kas tiek piedāvātas ir vienreizējas, ir iespēja izveidot ne tikai fizisku personu kontus, bet arī profesionālus lietotāja kontus priekš uzņēmumiem, kas domāti, piemēram, mūziķiem kā arī nekustamā īpašuma aģentiem, utt…Tā kā youtube ir video līderis pasaulē, google ar katru dienu piedāvā arvien grandiozākas iespējas.

Ja vēlies iepazīties ar sniegtajām iespējām šinī portālā, tad izvēlies sev piemērotāko valodu un iepazīsties.

Kas ir youtube? video:

Komentāri

2 Responses to “Youtube- online video karalis”

  1. fake hanuman yantra on July 1st, 2015 8:17 pm

    9046 167363Hi there! Do you use Twitter? Id like to follow you if that would be ok. Im undoubtedly enjoying your weblog and appear forward to new posts. 902720

  2. Zonde on May 25th, 2017 7:36 pm

    Šis gan ir labs portāls ?!

Jūties brīvi, lai atstātu savu komentāru...
un vēl, ja vēlies bildi pie sava komentāra, tad izvēlies savu gravatāru!